středa 1. října 2014

The One with Vyvolej.to

Moderní digitální doba má pro mě jistá úskalí. Spousta věcí je nehmatatelná. A já mám ráda, když si na věci můžu sáhnout. Dotek je pro mě důležitý. Typickým příkladem jsou fotografie. Máte také přeplněný počítač (či externí disk) svými vzpomínkami? A kolikrát jste se na ně podívali? 
Občas mám takové nutkání, kdy si vezmu malé schodky a hledám v nejzažších koutech skříně stará fotoalba. Když jsem byla malá, dělala maminka krásná fotoalba. Přemýšlím, že tuto tradici znovu zavedu. I kdyby to mělo znamenat, že budu mít fotografie nejprve v označných krabicích. 
Jednou za čas naháži něco na flashku a jdu do Fotolabu. Pak trávím dlouhé chvílé díváním a vzpomínáním. Nebo si najedu na stránky vyvolej.to. Nejsem ten typ, co by dělal někomu reklamu, ale tenhle nápad je prostě parádní. Stačí mít účet na Instagramu (nebo mít něco na disku), vybrat si jich minimálně 12 (jedna za 9,- Kč) a nebude to trvat dlouho a přijde vám krásný balíček s vašimi drahými vzpomínkami na kvalitním lesklém papíru o velikosti 8x10 cm.

Necháváte si vyvolávat fotografie? A zkoušeli jste už vyvolej.to?Žádné komentáře:

Okomentovat